Series
Ratings
152
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 2.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 1.5
Record of RagnarokRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0