Series
Ratings
21
Run OnRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0