Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
CatsRated ★ 0.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5