Movies
Ratings
77
Easy ARated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0- BlackRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 1.0