Series
Ratings
67- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
DynastyRated ★ 4.5