Movies
Ratings
271
Miss SloaneRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0