Titles you rated
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 3.5
Feels Good ManRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5