Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Raging BullRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0