Series
Ratings
17
OzarkRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0