Titles you rated
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 3.5
Speed RacerRated ★ 2.0
11 A.M.Rated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 1.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 1.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 2.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
HerbRated ★ 5.0
Taxi 3Rated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 3.0