Titles you rated
JumperRated ★ 2.0
CheatersRated ★ 5.0
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 2.0
Over the BorderRated ★ 4.0- Tears of AfricaRated ★ 5.0
Jackass 2.5Rated ★ 4.0
GabiRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
Top StarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
GantzRated ★ 0.5
Innocent ThingRated ★ 2.0
The PurgeRated ★ 1.5
DevilRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 4.5
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 5.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.0