Movies
Ratings
89
Honest Candidate 2Rated ★ 0.5
Hot BloodedRated ★ 2.0
A-X-LRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5