Titles you rated
Hot BloodedRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
The Midnight SkyRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
White GodRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 3.0