Series
Ratings
36
Semantic ErrorRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0