Movies
Ratings
711
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.0
Joy RideRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Carl’s DateRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5