Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0