Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
The FallRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5