Titles you rated
Poker FaceRated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 1.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 1.0
SoulRated ★ 2.0
Detectives in TroubleRated ★ 3.0
Star of the UniverseRated ★ 1.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
Can We Love?Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 1.0