Movies
Ratings
418
Last MileRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Hoshino Gen Dome Tour "POP VIRUS" at Tokyo DomeRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0