Series
Ratings
217
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5