Titles you rated
SilencedRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0