Titles you rated
SaltRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 5.0