Movies
Ratings
51
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0