Series
Ratings
35
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0