Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0