Series
Ratings
12
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0