Titles you rated
TunnelRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Blair WitchRated ★ 1.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Pokémon Heroes: Latios and LatiasRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 3.5
Bleach: Memories of NobodyRated ★ 3.5