Titles you rated
Full Moon in ParisRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0