Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0