Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0