Movies
Ratings
359
AftersunRated ★ 5.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5