Titles you rated
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Pretend It's a CityRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0