Movies
Ratings
259
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0