Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0