Series
Ratings
31
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0