Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 1.0
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0