Movies
Ratings
171
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
AwaitingRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 3.0