Titles you rated
MadagascarRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 4.0