Titles you rated
BeatRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
FriendRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
AliensRated ★ 5.0