Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0