Movies
Ratings
267
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Only YouRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 1.5
Death ProofRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5