Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5
Missing NineRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
BigRated ★ 1.5
Doctor StrangerRated ★ 1.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0