Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0