Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Blow BreezeRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0