Series
Ratings
24
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0