Series
Ratings
656- KingsRated ★ 5.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 1.0
Gokusen Season 2Rated ★ 1.0- GokusenRated ★ 1.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 4.0- 21 Jump StreetRated ★ 2.0
BonesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 18Rated ★ 4.0- The Mob DoctorRated ★ 3.0
- Rosemary's BabyRated ★ 4.0
MistressesRated ★ 4.0