Series
Ratings
16
Master of StudyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5