Movies
Ratings
289
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
From Me To YouRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5