Titles you rated
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5