Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Civil WarRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 0.5
The WonderRated ★ 4.0
Anime Supremacy!Rated ★ 3.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
American FactoryRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0